ua en
Соціальна ініціатива

Споживай розумно

довгостроковий суспільний проект заснований у 2014 році.

Мета
проекту
  • Знизити ризики нераціонального споживання енергетичних та слабоалкогольних напоїв
  • Популяризувати культуру розумного споживання та підвищити обізнаність про рекомендовані норми споживання даних категорій товарів
Наші цінності

ОБІЗНАНІСТЬ СПОЖИВАЧІВ – НАШ ПРІОРИТЕТ

Споживати розумно – це, в першу чергу, бути обізнаними про всі аспекти продукту: склад, показання та протипоказання, користь, можливі ризики і допустиме дозування.

Донести достовірну інформацію про продукт до споживачів – одна з наших основних цілей.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ АЛКОГОЛЬНИХ ТА ЕНЕРГЕТИЧНИХ НАПОЇВ

ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ СПОЖИВАЧІВ

ІНФОРМОВАНІСТЬ СПОЖИВАЧІВ

Учасники ініціативи
Gorshenin Institute
Національний фестиваль Соціальної реклами
Русское Радіо
КНТЕУ
ГК Нові продукти
Комітет сприяння захисту прав дитини
ВАЖЛИВІСТЬ ПРОЕКТУ

Вирішення важливих питань у сфері захисту прав споживачів

Олег Швець

Головний позаштатний дієтолог Міністерства Охорони Здоров’я України

Нині немає серйозних наукових доведень негативного впливу помірного споживання кофеїну на внутрішні органи. Особливо в тому дозуванні, в якому він міститься в енергетичних напоях
Історія
2014

Заснування соціальної ініціативи «Споживай розумно».

2014

Партнерство соціальної ініціативи «Споживай розумно» та 8-го Національного фестивалю соціальної реклами. Тематична номінація: відповідальне споживання енергетичних напоїв.

2014

Проведення круглого столу «Рожеві окуляри українських батьків: хто сприяє дитячому вживанню алкоголю?» в рамках соціальної ініціативи «Споживай розумно» за участю представників Інституту Горшеніна, Комітету сприяння захисту прав дитини, відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти України, Батьківського комітету України та представників ВОЗ в Україні.

2014

Соціальна ініціатива «Споживай розумно» спільно з Інститутом Горшеніна.

провели всеукраїнське соціологічне дослідження на тему: «Рожеві окуляри українських батьків: хто сприяє дитячому вживанню алкоголю?»

Інформаційна підтримка соціальної ініціативи та дослідження – “Русское Радио Україна”.

2015

За результатами спільного дослідження з Інститутом Горшеніна та за допомогою Наталі Максимової, доктора психологічних наук, доцента кафедри соціальної роботи та педагогіки, професора кафедри соціальної роботи факультету психології КНУ ім. Т. Шевченко, було випущено посібник для батьків на тему: «Основи алкогольного виховання».

2017

Проведення Круглого столу «Користь та ризик від кофеїну та напоїв, які містять кофеїн» в рамках соціальної ініціативи «Споживай розумно» за участю міжнародних та українських експертів у галузі харчової промисловості, а також Групи Компаній «Нові Продукти», «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», Monster Energy, Amway та Red Bull.

Приєднатися до ініціативи

  • Компанії-виробники
  • Дистриб’ютори
  • Суспільні та волонтерські організації
  • ЗМІ
  • Спеціалісти у галузі харчування та дієтології

Маєте ідеї чи бажаєте приєднатися до реалізації проектів, які сприятимуть зменшенню споживання енергетичних та слабоалкогольних напоїв нецільовими групами, привертатимуть увагу до питань самоконтролю та надмірного споживання напоїв, а також поліпшуватимуть співпрацю учасників ринку та держави у сфері регулювання?

Запрошуємо до діалогу!

Формати, що підтримуються:
.pdf .key .ppt .pptx .odp
Я подгождуюсь з Політикою конфіденційності ГК «Нові продукти».
Я подгождуюсь з Політикою конфіденційності ГК «Нові продукти».